گروه جرثقیل آرتیستون

گروه جرثقیل آرتیستون با نام اختصاری و بین المللی ACG متشکل از چندین شرکت بین المللی به صورت تخصصی در زمینه فروش و خدمات پس از فروش انواع تجهیزات بلند کردن و جا به جایی اجسام فعالیت دارد.

ما یک برند شناخته شده و معتبر صنعتی در کشور هستیم و با داشتن چندین نمایندگی انحصاری فروش شرکت های معتبر از سراسر جهان محصولات خود را به مشتریان در صنایع مختلف ارائه می نماییم.

برخی از محصولات اصلی ما شامل انواع تجهیزات و قطعاتی می باشند که در ساخت انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی ، جرثقیل مونوریل ، وینچ و بالابر مورد استفاده قرار می گیرد.

ما طیف گسترده ای از مشتریان از صنایع مختلف داریم که شامل سازندگان انواع جرثقیل های صنعتی و کارخانجات و کارگاه ها در صنایع نفت و گاز ، پتروشیمی ، نیروگاه ، کاغذ و چوب ، لاستیک و پلاستیک ، شیشه ، چینی و بلور ، نوشیدنی و غذایی ، معدن ، سیمان و گچ ، ماشین سازی ، فرش و موکت ، خودرو سازی ، فولاد و نورد ، ذوب و ریختگری ، قطعه سازی ، کشتی سازی ، انبارها و دیگر صنایع در سراسر کشور می باشند.

شرکت آرتیستون صنعت

شرکت آرتیستون صنعت در سال 1388 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل صنعتی و فروش انواع تجهیزات و قطعات مرتبط آغاز نمود.

آرتیستون صنعت به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و دیگر تجهیزات بلند کردن و جا به جایی اجسام می باشد و به عنوان یک برند معتبر دارای سهم بزرگی در بازار تولید انواع جرثقیل صنعتی در کشور ایران می باشد.

شرکت ما اولین و تنها دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت و مشتری مداری ISO 9001-2008 از شرکت TUV NORD آلمان برای فروش و خدمات پس از فروش انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای و جرثقیل بازویی می باشد.

هدف اصلی مجموعه آرتیستون صنعت ارائه محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت و مطابق استاندارد های بین المللی برای طیف وسیعی از مشتریان در صنایع مختلف در سراسر کشور می باشد.

از افتخارات بزرگ گروه آرتیستون صنعت ارائه محصولات و خدمات به شرکت های بزرگ در صنایع مختلف مانند: نفت و گاز، پتروشیمی، سیمان، فولاد و ذوب، غذایی، فرش و موکت، شیشه، ماشین سازی، خودروسازی، نیروگاهی، ساختمان و ابنیه، آب و فاضلاب و دیگر صنایع می باشد.

“آرتیستون” از نام های کهن ایران زمین و نام دختر پادشاه ایران کورش کبیر به معنای راستی و درستی می باشد.

پیام و اعتقاد ما همواره این است که “راه در جهان یکی است و آن راه راستی است” (زرتشت).

شرکت آرتیستون صنعت

درباره ما بیشتر بدانید: