شرکت آرتیستون صنعت

شرکت آرتیستون صنعت در سال 1388 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل صنعتی و فروش انواع تجهیزات و قطعات مرتبط آغاز نمود.

آرتیستون صنعت به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و دیگر تجهیزات بلند کردن و جا به جایی اجسام می باشد و به عنوان یک برند معتبر دارای سهم بزرگی در بازار تولید انواع جرثقیل صنعتی در کشور ایران می باشد.

شرکت ما اولین و تنها دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت و مشتری مداری ISO 9001-2008 از شرکت TUV NORD آلمان برای فروش و خدمات پس از فروش انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای و جرثقیل بازویی می باشد.

هدف اصلی مجموعه آرتیستون صنعت ارائه محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت و مطابق استاندارد های بین المللی برای طیف وسیعی از مشتریان در صنایع مختلف در سراسر کشور می باشد.

از افتخارات بزرگ گروه آرتیستون صنعت ارائه محصولات و خدمات به شرکت های بزرگ در صنایع مختلف مانند: نفت و گاز، پتروشیمی، سیمان، فولاد و ذوب، غذایی، فرش و موکت، شیشه، ماشین سازی، خودروسازی، نیروگاهی، ساختمان و ابنیه، آب و فاضلاب و دیگر صنایع می باشد.

“آرتیستون” از نام های کهن ایران زمین و نام دختر پادشاه ایران کورش کبیر به معنای راستی و درستی می باشد.

پیام و اعتقاد ما همواره این است که “راه در جهان یکی است و آن راه راستی است” (زرتشت).

شرکت آرتیستون صنعت

چرا آرتیستون !؟

همیشه برای یک انتخاب و تصمیم درست باید تحقیق کرد و بر اساس دلایل منطقی و قانع کننده ای انتخاب صورت پذیرد.
ما چند دلیل را در اینجا برای شما ذکر کرده ایم که چرا محصولات شرکت ما را انتخاب کنید.

مدیریت کیفیت

ما به عنوان یک شرکت پیشرو و یک برند معتبر در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی و تجهیزات بلند کردن و جا به جایی اجسام همواره در تلاش هستیم تا پروسه مدیریت کیفیت را در سیستم تولید و خدمات خود رعایت نموده و مطابق استاندارد های بین المللی محصولات و خدمات خود را به مشتریان ارائه نماییم .

ما با داشتن گروهی از مهندسین متخصص و تکنسین های حرفه ای تلاش می کنیم تمامی موارد مدیریت کیفیت فرآیند ساخت و نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش محصولات خود را در بالاترین سطح اجرا کنیم .

بدین جهت تلاش نمودیم و موفق به اخذ گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت و مشتری مداری از شرکت معتبر TUV NORD آلمان شده ایم، تا این اطمینان را به تمامی مشتریان خود داده باشیم که تمامی محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت ما مطابق استاندارد های بین المللی می باشد.

لازم به ذکر است شرکت آرتیستون صنعت اولین و تنها دارنده گواهینامه ISO 9001-2008 از شرکت TUV NORD آلمان برای فروش و خدمات پس از فروش انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی و تجهیزات مربوطه می باشد.

گروه بازرگانی آرتیستون

گروه بازرگانی آرتیستون با نام اختصاری و بین المللی ACG متشکل از چندین شرکت بین المللی به صورت تخصصی در زمینه فروش و خدمات پس از فروش انواع تجهیزات بلند کردن و جا به جایی اجسام فعالیت دارد.

ما یک برند شناخته شده و معتبر صنعتی در کشور هستیم و با داشتن چندین نمایندگی انحصاری فروش شرکت های معتبر از سراسر جهان محصولات خود را به مشتریان در صنایع مختلف ارائه می نماییم.

برخی از محصولات اصلی ما شامل انواع تجهیزات و قطعاتی می باشند که در ساخت انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی ، جرثقیل مونوریل ، وینچ و بالابر مورد استفاده قرار می گیرد.

ما طیف گسترده ای از مشتریان از صنایع مختلف داریم که شامل سازندگان انواع جرثقیل های صنعتی و کارخانجات و کارگاه ها در صنایع نفت و گاز ، پتروشیمی ، نیروگاه ، کاغذ و چوب ، لاستیک و پلاستیک ، شیشه ، چینی و بلور ، نوشیدنی و غذایی ، معدن ، سیمان و گچ ، ماشین سازی ، فرش و موکت ، خودرو سازی ، فولاد و نورد ، ذوب و ریختگری ، قطعه سازی ، کشتی سازی ، انبارها و دیگر صنایع در سراسر کشور می باشند.

گروه بازرگانی آرتیستون

درباره ما بیشتر بدانید:

فهرست